ATAK SOMI na hubení štěnicí a švábů - 200g

Kód: ART-SOMI-200
Neohodnoceno
189 Kč –16 %
na štěnice a šváby Atak somi
189 Kč –16 % 159 Kč
Skladem

na-štěnice a šváby-Atak-somi štěnice šváb

Vysoce účinný přípravek na hubení štěnic a švábů. Atak SOMI je prášek pro účinné hubení lezoucího hmyzu jako jsou štěnice, švábi, mravenci, blechy, pavouci. Je vhodný na hubení škůdců v následujících prostorách: domy, byty, hotely, restaurace, sklady, výrobní prostory, půdy atd.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ATAK SOMI proti štěnicím, švábům a dalšímu hmyzu (200g)

 

Atak SOMI je prášek pro účinné hubení lezoucího hmyzu jako jsou štěnice, švábi, mravenci, blechy, pavouci. Prášek proti štěnicím, švábům a jinému lezoucímu hmyzu. Je vhodný na hubení škůdců v následujících prostorách: domy, byty, hotely, restaurace atd.
účinná látka: deltamethrin 0,5g/kg (0,05%)

Dávkování:

Mravenci:
přípravek SOMI aplikujeme v dávkách 10-20g na hnízdo. Po 10 minutách mravenci uhynou. POkud nelze hnízdo nalézt, aplikujte na místa častého výskytu mravenců v dávkách 20-30g přípravku a 1m2. Aplikaci opakujte několikrát, v týdenních intervalech.


Rusi, švábi, blechy štěnice, pavouci:
Aplikuje se v tenké vrstvě na místa, kde se hmyz ukrývá /pod nábytek, v rozích apod/
Aplikujte 20-30g přípravku na 1m2

Použití v následujích prostorách: domy, byty, kina, kasárna, hotely, restaurace, bary, jídelny, nemocnice, dopravní prostředky, průmyslové sklady, chovné prostory a stáje. Nepoužívejte v blízkosti potravin, nádobí a ploch, které přicházejí do styku s potravinami. Neaplikujte v blízkosti domácích zvířat. Neaplikujte na odpadky, nebo odpady živočišného, nebo rostlinného původu.

Doplňkové parametry

Kategorie: NA HUBENÍ HMYZU
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg