ATAK DELTACAPS -koncentrát proti hmyzu určený k hubení štěnic a švábů

Kód: ART6403370
Neohodnoceno
227 Kč –21 %
DV 8 6403370 01 4c CZ 20170830150035
227 Kč –21 % 179 Kč
Skladem

 štěnice šváb2 mravenec šváb_1

ATAK DELTACAPS - koncentrát určený pro postřik na hubení hmyzu při sanitární hygieně: štěnic, švábů, much, komárů, rusů, mravenců, mravenců faraónů, rybenek apod. Přípravek je také určen k hubení škodlivého hmyzu - skladištních škůdců: postřik na pilouse černého, mola obilního, zavíječe moučného apod. a pohyblivých forem roztočů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ATAK deltacaps Proti hmyzu  je přípravek určený k hubení hmyzu při sanitární hygieně: Objem 25 ml.  

Tento produkt nezasíláme na dobírku - objednávka zadaná jako dobírka bude zrušena! Je možná pouze platba předem nebo osobní odběr v Hradci Králové. Při dokončení objednávky vyberte platbu převodem nebo osobní odběr. Platba dobírkou není možná a objednávka se automaticky stornuje a zboží vám nebude odesláno. 

Jak jej použít?

Přípravek nařeďte vodou na 1% pracovní směs. Při použití 5 litrového postřikovače nalejte do nádrže asi 1-2 litry vody, přidejte 25 ml přípravku a doplňte vodou do  2,5 litrů. Dobře promíchejte, postřikovač natlakujte a aplikujte postřikem v dávkách 50 ml naředěného přípravku na každý m2 ošetřené plochy.

Postřik aplikujte přímo na hmyz, na místa výsktu a předpokládaného výskytu, na jeho cestičky a do jeho úkrytů. Na podlahu kolem stěn, do koutů, kolem podlahových lišt, do škvír a prasklin a pod.

Při přetrvávajícím zamoření postřik opakujte podle potřeby v jednoměsíčních intervalech.

- obsah 1 balení je schopen vytvořit 2,5 litrů vysoce účinného postřiku proti štěnicícm.

ATAK deltacaps Proti hmyzu 25ml

ATAK deltacaps Proti hmyzu  je  kontaktní i požerový přípravek určený k použití k hubení hmyzu při sanitární hygieně: much, komárů, rusů, švábů, štěnic, mravenců, mravenců faraónů, rybenek apod. Přípravek je také určen k hubení škodlivého hmyzu - skladištních škůdců, hlavně takových druhů jako: pilous černý, mol obilní, zavíječ moučný apod. a pohyblivých forem roztočů při ochraně potravin.. Může být používán v obytných, veřejných, kancelářských, dílenských, skladových, zemědělských prostorách a také v nemocnicích (s výjimkou lůžkových oddělení), mateřských školách a jiných, a to za přísného dodržování bezpečnostních opatření.

Postřik ATAK deltacaps Proti hmyzu má repelentní účinek několik tůdnů.Létající a lezoucí hmyz - Hubení - 10 ml / 1 l vody (1% koncentrace) na 20 m2 - Postřik - celoročně, uhynutí lezoucího hmyzu caa po 2 hodinách, létajícího caa 40 min.

 Poznámka: Mouchy, komáři, rusi, švábi, štěnice, mravenci, mravenci faraóni, rybenky, atd.

Roztoči - Hubení - 10 ml / 1 l vody - Postřik - celoročně
Poznámka: Pohyblivé formy roztočů.Skladištní škůdci - Hubení - 10 ml / 1 l vody - Postřik - celoročně
Poznámka: Pilous černý, mol obilní, zavíječ moučný, atd.

Doplňkové parametry

Kategorie: NA HUBENÍ HMYZU
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg